info@kalevvesi.ee Kontakt KalevVesi Facebook!
lang_flag По-русски selected_language Eesti keel
        Pealeht  >  

Vesi tööle

Kujutlege, et teil on büroos alati olemas garanteeritud kvaliteediga looduslik vesi. Värske ja maitsev. Seda tarnitakse õigeaegselt, graafikukohaselt või vastavalt teie tellimusele:

  • see on mugavam kui tassida veepudeleid poest;
  • see on usaldusväärsem kui enamik isetegevuslikke filtreid;
  • see on kvaliteetsem kui avatud allikatest pärinev vesi.
Ja mis põhiline – see on nii lihtne. 
  

Tarbides terve tööpäeva jooksul ainult puhast joogivett KalevVesi, toetate hindamatult oma organismi. Isegi kui teie organism ei saa tugevat füüsilist koormust, kaotab see pidevalt vett. Seepärast on tarvis vee vaegust pidevalt kompenseerida.

KalevVee tasakaalustatud mineraalidesisaldus (keskmiselt 260 mg/l) toetab tervislikku toitumist ning on inimorganismile igapäevaselt vajalike mineraalide täiendavaks allikaks.

KalevVesi ühendab endas parimal võimalikul viisil vajaliku hulga mineraale ja meeldiva värskendava maitse, mis teeb toote vastuvõetavaks kõigile pereliikmetele.

KalevVesi aitab teil ennast värskendada, maandada emotsionaalseid pinged ning koondada oma jõud töö efektiivseks jätkamiseks. See on suurepärane täiendus igasugusel töisel kohtumisel.

Puhas vesi parandab keskendumis- ja tähelepanuvõimet ning tõstab töövõimekust, võimaldades teil seega saavutada kõrgeid ametialaseid eesmärke.  

KalevVesi sisaldab olulisi mineraale:

Kaalium tagab südamelihase aktiivse töö, närvijuhtivuse ja rakusisese happelis-aluselise tasakaalu. inimese tavalise toidusedeli toiduainetes on kaaliumi vaid väheses koguses.

Kaltsium on hädavajalik luude ja hammaste tugevdamiseks.

Magneesium soodustab lihaspinge ja närvistressi alandamist.

Ja veel hulgaliselt teisi mineraale.

   

Füsioloogiliselt täisväärtusliku joogivee keetmisel võib tekkida valget värvi sete. See tõestab vee looduslikku päritolu.

Kujuta seda endale ette, tutvu meie seadmetega ning helista telefonil +372 6706005 või võta meiega ühendust e-posti aadressil: info@kalevvesi.ee 
 
Online tellimus

Telli koos veega
Pakkumised ja kingitused

 

 

  Kontaktid    Otsing    Saidi kaart    Küsimused ja vastused    Saada teade  
© All rights reserved Kalevvesi OÜ 2017. Contact information info@kalevvesi.ee Vebimajutus Beehosting