info@kalevvesi.ee Kontakt KalevVesi Facebook!
lang_flag По-русски selected_language Eesti keel
        Pealeht  >  Veest  >   Kvaliteet ja Auhinnad

Kvaliteet ja Auhinnad

KalevVesi naturaalse joogivee tootmise protsessi kontrollib Riiklik Toiduohutuse Järelvalve Inspektsioon ja Riiklik Tervisekaitseinspektsioon. Lisaks sellele kontrollib vee kvaliteeti ka alaline vee kvaliteedi kontrollsüsteem.

Vee ammutamise ja villimise protsess on täielikult automatiseeritud. See võimaldab vältida inimfaktori mõju ning tagada vee parima loodusliku kvaliteedi säilimise.

KalevVesi villitakse spetsiaalsetesse polükarbonaatpudelitesse. Erinevalt PET-taarast, millesse mineraal- ja joogiveed tavaliselt villitakse, ei mõjuta polükarbonaadist pudelid vee koostist.
Nii vesi, pudelid kui ka korgid on sertifitseeritud.

Ühekordsete korkide kasutamine garanteerib toote autentsuse ning  tagab KalevVesi vee pikaajalise säilimise. Vesi võib säilida kvaliteeti kaotamata kuni 3 kuud.

Iga päev kontrollib KalevVee tehase laboratoorium vee kvaliteeti kõigi põhinäitajate osas. Nii maardlast tulevat kui pudelitesse villitud vett kontrollitakse füüsikalis-keemiliste ja organoleptiliste (lõhn, maitse, värvus, hägusus) näitajate osas.

Kord nädalas teeb riiklik tervisekaitseinspektsioon pudelitesse villitud vee analüüsi. Kontrollitakse mikroorganismide olemasolu vees ning organoleptilisi näitajaid.

Kord kuus teevad Riikliku Standardikomitee organid pudelitesse villitud vee täieliku keemilise analüüsi.

Kord kvartalis teeb tervisekaitse täiendava maardlast ammendatud vee analüüsi.

Kord aastas teeb riiklik tervisekaitseinspektsioon nii maardlast ammutatud kui pudelitesse villitud vee tervikliku põhjaliku keemilise analüüsi.

Kõik vee kuumutus/jahutusseadmete mudelid on sertifitseeritud ja vastavad rahvusvahelistele kvaliteedistandarditele ISO 9001:2000.

Ettevõte KalevVesi on EBWA (European Bottled Watercooler Association) kui ka BRWA (Baltic Region Water Association) liige. Vastavate organisatsioonide peamiseks eesmärgiks on tagada kontroll liikmesettevõtete vee tootmise üle ning toodangu vastavus kõrgeimatele kvaliteedistandarditele.

Nii 2007. kui 2008. aastal leidis joogivee KalevVesi suurepärane kvaliteet Eestis tunnustust ning sellele omistati kvaliteedimärk „Tunnustatud Eesti maitse”.

 
Online tellimus

Telli koos veega
Pakkumised ja kingitused

 

 

  Kontaktid    Otsing    Saidi kaart    Küsimused ja vastused    Saada teade  
© All rights reserved Kalevvesi OÜ 2017. Contact information info@kalevvesi.ee Vebimajutus Beehosting